بد افزار cryptowall

بد افزار cryptowall

بد افزار cryptowall

با توجه به مشاهده مواردی از آلودگی به بدافزار باج گیر  cryptowall  در کشور که موجب از میان رفتن اسناد ، آفیس ، pdf و عکس در سیستم ها قربانی می گردد . بدین وسیله به اطلاع کلیه حراستها می رساند از بازکردن ایمل های ناشناس خودداری نمایند!

این باج افزار که از اواسط سال 2014 مشاهده گردیده تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز را تهدید می کند . این باج افزار با قفل گذاری بر روی اطلاعات سیستم قربانی درخواست پرداخت مبلغی معادل 500 دلار پول الکترونیکی جهت رمزگشایی را به قربانی ارسال و بعد از 7 روز مبلغ را به دو برابر افزایش می دهد.

انتشار این باج افزار از طریق فایلهای پیوست شده به ایمیل های آلوده و معمولا با مضامینی از قبیل دریافت بسته های پستی ، پیشنهادات سرمایه گذاری ، رسیدهای بانکی و کارتهای اعتباری منتشر می شود . باید توجه داشت که همواره امکان انتقال چنین باج افزارهایی از طریق انتشار لینک های آلوده در شبکه های اجنماعی نیز وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم جهت مقابله با این بد افزار فایل پیوست را دریافت و مطالعه فرمائید همچنین جهت دریافت نرم افزار  Crypto prevent برای مقابله با این بد افزار می توانید به بخش دانلودها قسمت نرم افزارهای کاربردی مراجعه نمایید.